2020

Ohlédněme se společně za uplynulým rokem v DIRTY WAY. Vše důležitého, co se postupně událo v naší kapele, najdete na této stránce. Nejdříve si však připomeňme, jaká byla situace přesně před rokem. Kapela třetím rokem nevydala žádnou novou písničku, zacvičovala nového bubeníka a koncertovala s bývalým, se kterým zároveň plánovala vtrhnout do studia. Jednalo se o dlouhou cestu ven z krize, která se pomalu blížila ke svému konci. Ale...

Z DIRTY WAY ODCHÁZÍ BASÁK PATRIK KOCMAN

"Nový rok bohužel nezačínáme moc dobrou zprávou. Patrik do naší kapely přišel ve chvíli, kdy situace nebyla moc růžová. Odešli 2 členové a z toho všeho jsme se vlastně vzpamatovali až nyní. O to víc nás jeho rozhodnutí překvapilo zrovna v době, kdy se nám plní termíny na rok 2019 a studio je za dveřmi. Přesto Patrikův krok zcela respektujeme a přejeme mu štěstí v životě a hodně úspěchů v tom, co ho baví dělat. Na fungování kapely nebude mít tato událost žádný vliv a nový baskytarista se nám již pomalu rýsuje."

Leden

ZAČALO NAHRÁVÁNÍ NOVÝCH SINGLŮ!

PRVNÍ KONCERT V NOVÉ SESTAVĚ S DANNYM A ROSSYM

Únor

KAPELA ODJELA NA, V POŘADÍ, 7. SOUSTŘEDĚNÍ

Březen

NAVÁZALI JSME SPOLUPRÁCI S MINIPIVOVAREM PYTHON

DIRTY WAY JAKO SOUČÁST MENDELU MAJÁLES

Duben

MĚSÍC PLNÝ NOVINEK. ZAČALO TO NOVÝMI PROMO FOTKAMI 

A DO TŘETICE TU JE NOVÝ MERCH!

KAPELA PŘEDSTAVUJE NOVÉ LOGO

Květen

DÁLE KONCERTUJEME. V KVĚTNUJE JSME SE PODÍVALI NAPŘÍKLAD DO PODĚBRAD, POLIČKY, PRAHY NEBO PŘÍBRAMI

NAPLNO NÁM PROPUKLA KONCERTNÍ SEZÓNA

ZAČÍNÁME PŘIPRAVOVAT AKUSTICKÝ PROGRAM

Červen

PROBÍHÁ NATÁČENÍ NOVÉHO VIDEOKLIPU

Červenec

LÉTO 2019 POMALU KONČÍ. DĚKUJEME ZA SUPER ZÁŽITKY!

Srpen

DIRTY WAY OPOUŠTÍ BASKYTARISTA ROSS WAY

"Dnešním dnem končí v kapele baskytarista Rossy. Společně jsme fungovali přes půl roku, ovšem v poslední době se objevovalo čím dál více věcí, na které jsme měli odlišné názory. Rossymu děkujeme za všechno, co do Dirty Way přinesl. Věříme, že ten půl rok byl pro Rossyho zajímavou zkušeností a přejeme mu do budoucna hodně štěstí v muzice i osobním životě. Odchod baskytaristy nebude mít žádný vliv na fungování kapely. Koncerty odehraje záskok, ovšem POZICE BASKYTARISTY JE OTEVŘENÁ."

KONEČNĚ JSME VYPUSTILI NOVÝ VIDEOKLIP "MÁM CESTU SVOU"

PROBĚHLY ROZHOVORY PRO ROCK MUSIC A SERVER VIVALA

Září

PÁJA S DANNYM SE PODÍVALI DO TV ROCKPARÁDY

SPOLEČNE S KAPELOU MAY 24TH JSME ODEHRÁLI PRVNÍ AKUSTICKÝ KONCERT V BARU GAME OVER

Říjen

POSLALI JSME MEZI VÁS DALŠÍ NOVÝ SINGL "TADY A TEĎ"

DO KAPELY PŘICHÁZÍ BASÁK DENIS KNAP

Listopad

NAPLNO SE ROZJELA NEED TO HEAR UNPLUGGED MINI-TOUR

Prosinec

A co nás čeká v roce 2020?

Jelikož jsme za letošek odjeli 30 koncertů, což je na pracující pány celkem slušné, tak se chceme v příštím roce více zaměřit na tvorbu. Sice se nám podařilo vypustit 2 nové singly "Mám cestu svou" a "Tady a teď", ale můžeme prozradit, že již teď pracujeme na další nové věci. Za ty roky střídání bubeníků a basáků se nám těch návrhů nahromadilo více, takže bychom vám konečně chtěli nahrát tu neustále slibovanou desku. Stále si pohráváme také s myšlenkou uspořádat druhý ročník Dirty Festu. No, uvidíme. Plánů je hodně, budeme dělat vše pro jejich splnění. Držte s námi přízeň a v novém roce se mějte nejlíp jak jen to jde, a hlavně hodně MUZIKY!

Všechno dobré v roce 2020!!!